משלוחים, החזרות, החלפות וזיכויים

משלוחים והספקת המוצרים:

1. 
בימי חול: הזמנות אשר יתקבלו אם בדרך האתר או בדרך הטלפון עד השעה 15:00 יסופקו באותו יום העסקים שבו בוצעה העסקה.
2. בימי שישי וערבי חג: משלוחים שיתקבלו עד השעה 12:00 Wildflower tlv עושה כל שביכולתו לספק את המשלוחים כמה שיותר מהר מביצוע ההזמנה, אך יכולים להיות מקרים שהמשלוח לא יסופק באותו היום שבו בוצעה העסקה כתוצאה מעיכובים כאלו ואחרים (כוח עליון, סכנות טבע, מקרי אקלים קשים, שיבושים בתנועת הכבישים, פקקים ועומסי תנועה, אירועים בטחונים, חוסר מלאי, עומסי הזמנות בתקופת חגים, יום האהבה וב- Valentine Day). הערים ש 'Wildflowertlv' מבצעת משלוחים אליהם אלו ערי מרכז הארץ.

בימי חג אין התחייבות לביצוע תיאום משלוח ואין התחייבות לשעת אספקה.

אחריות ומדיניות החזרים:

 

אנו עושים את מרב המאמצים כדי לספק מוצרים איכותיים, טריים ורעננים. "Wildflower tlv" עובדים עם פרחים איכותיים וטריים מטובי המשתלות, במקרה ולקוח אשר רכש את אחד ממוצרינו מרגיש כי אחד המוצרים אשר סופקו הגיעו במצב פגום / תקלה בטיב המוצר, יש ליצור איתנו קשר טלפוני:054-770-4282, או במייל wildflowertlv@gmail.com. תלונה בגין איכות / טיב המוצר אשר סופק תטופל כל עוד לא עברו מעל 48 שעות מאספקת המוצר. לאחר מכן אין אפשרות להגיש תלונה לשירות הלקוחות בנושא זה.

ביטול עסקה/זיכוי עסקה – על פי חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל עסקת מכר מרחוק לרכישת טובין פסידים (פרחים), טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.
הרכישה באתר מותרת למי שמלאו לו 18 שנים לפחות.

להזמנות טלפוניות חייגו - 03-7220986