רוכשים מנוי מתנה למישהו אהוב ומקבלים ואזה עם המשלוח הראשון עלינו – קופון VASEFORYOU 🌸

אודות

נעים מאוד, אני עינת.


אז כמו שאומרים – ״לא לפי סדר חשיבות״ – אני נשואה לעפרי, אמא לאיתן, דני ופונץ, רופאה, ובשותפות מופלאה עם בן זוגי – הבעלים של Wildflower.

מאז ומתמיד אני עוסקת ואוהבת אמנות ואסתטיקה. זוכרת את עצמי ילדה שיושבת סלון ומציירת דמויות עם בגדים שבטוחה שיום אחד עוד אתפור אותם.

הסיפור שלי עם פרחים התחיל לו אי שם בשנת 2017, בתחילת לימודי רפואה שלי.את Wildflower הקמתי ממש במקרה – ככל שהביקוש מצידכם הלך וגדל כך הדרך מעמוד אינסטגרם קטן לעסק של ממש, הלכה והתקצרה.

5 אנשים מסדרים פרחים על שולחנות מלאי פרחים
עינת מטפלת בפרחים בישיבה על רקע אולם אירועים
לוגו wildflower על דלת זכוכית
יד אוחזת בזר קטן

אני מודה שמעולם לא חשבתי על פרחים כעולם שאתמסר אליו ויספק לי חופש אמנותי וזאת בעיקר כי לא הייתי חשופה למגוון העצום והלא מוכר של סוגי הפרחים והירק שקיימים. 

ככל שהתעמקתי וחקרתי גיליתי עולם שלם ומשוגע של מינים, זנים, גוונים, טקסטורות… שבשילובים שונים יוצרים יצירות מרגשות וזה בדיוק מה שאני רוצה שתחוו ותכירו אצלנו בWildflower. היום, אני רופאה בסטאז'. בזכות צוות קטן ואהוב של שוזרים ושוזרות מוכשרים שמחזיק את הסטודיו כשאני לא שם וגם כשאני כן, מתאפשר לי להנות במקביל לעבודתי גם מ WildFlower שאני כלכך אוהבת ויותר מכך, מתאפשר לי להביא את העולם שלי, הרפואי, אליכם.

הדרך בה בחרתי לתווך בין שני העולמות היא באמצעות מפגשי רפואה שאני מקיימת אצלי בסטודיו. ממש כמו שהיה עד לא מזמן רופא על הבר- אז כזה. רופאים, רופאות, אנשי מקצוע נוספים שמגיעים בהתנדבות מלאה אלי לסטודיו למפגש אינטימי וא-פורמלי איתכם, לספר לכם על נושאי בריאות שונים (מודה שאני משוחדת לתחום הגניקולוגיה ולכן רוב הנושאים נוגעים לנשים). אז אני מזמינה אתכם לשוטט באתר, לעבור בין הדפים השונים ולחוות אותנו.
את היצירה שלנו מפרחים.

לבדוק גם את קטגוריית המוצרים המשלימים שנבנתה מתוך הרצון שלי ליצור מקום שמעבר לפרחים, מלקט גם מוצרים נוספים שכיף לאהוב וכיף להשלים כמתנה.תהנו!עינת

קטגוריות

פרחים טריים

פרחים יבשים

זרים לראש ולדש

מארזי מתנה