כרגע לא ניתן להזמין לחג עקב עומס 🌸

פסח שמח 🥂 לא נוכל להתחייב על זמני המשלוחים – אנחנו בדרך ❤

משלוחים והספקת המוצרים:

או.4.אי בע"מ מספקים משלוחים באיזור המרכז והשרון ע"פ החלוקה לערים המופיעה בעמוד התשלום ובעמוד יעודי באתר.

1. בימי חול:

איזור ת"א ר"ג וגבעתיים: הזמנות אשר יתקבלו אם בדרך האתר או בדרך הטלפון עד השעה 16:00 יסופקו באותו יום העסקים שבו בוצעה העסקה אלא אם הלקוח ציין אחרת. לאחר מכן יש לבצע בדיקה טלפונית אל מול נציג מטעמנו. משלא בוצעה הבדיקה יש לקחת בחשבון כי יתכן והמשלוח יסופק ביום העסקים שלמחרת.

איזור השרון, הדרום והשפלה: הזמנות אשר יתקבלו אם בדרך האתר או בדרך הטלפון עד השעה 15:00 יסופקו באותו יום העסקים שבו בוצעה העסקה, אלא אם הלקוח ציין אחרת. לאחר מכן יש לבצע בדיקה טלפונית אל מול נציג מטעמנו. משלא בוצעה הבדיקה יש לקחת בחשבון כי יתכן והמשלוח יסופק ביום העסקים שלמחרת.

הזמנות באיזור המרכז שנכנסות במהלך אותו היום יסופקו בין השעות 10:00-20:00 אלא אם יצויין אחרת ויתואם אל מול נציג מטעמנו.
הזמנות לאיזור הדרום, פ"ת, בקעת אונו, השפלה והשרון יסופקו בין השעות 15:00-20:00 אלא אם יצויין אחרת ויתואם אל מול נציג מטעמנו.

במידה ומדובר בהזמנה שצריכה להיות מסופקת למקום עבודה אנא בצעו תיאום מראש וציינו את שעות העבודה במקום.

2. בימי שישי וערבי חג:

איזור המרכז (ת"א, ר"ג, גבעתיים בלבד): משלוחים שיתקבלו באתר עד השעה 12:00 יסופקו באותו יום העסקים שבו בוצעה העסקה. לאחר מכן יש לבצע בדיקה טלפונית אל מול נציג מטעמנו שכן יתכן ולא נוכל לספק את ההזמנה באותו היום או אז נבצע זיכוי או תיאום מחדש בהתאם לצרכי הלקוח.

איזור השרון, בקעת אונו, הדרום והשפלה: משלוחים שיתקבלו באתר עד השעה 11:00 יסופקו באותו יום העסקים שבו בוצעה העסקה. לאחר מכן יש לבצע בדיקה טלפונית אל מול נציג מטעמנו שכן יתכן ולא נוכל לספק את ההזמנה באותו היום או אז נבצע זיכוי או תיאום מחדש בהתאם לצרכי הלקוח.

ווילדפלאואר (או.4.אי בע"מ) עושה כל שביכולתו לספק את המשלוחים כמה שיותר מהר מביצוע ההזמנה, טווח אספקה היו 3 שעות מרגע יציאת המשלוח לדרכו, אנו משתדלים לשלוח את כל הזרים בצורה האופטילית ועם שקיות מים, אך יכולים להיות מקרים שהמשלוח יתעכב מעבר לטווח הזמן המוגדר או אף לא יסופק באותו היום שבו בוצעה העסקה כתוצאה מעיכובים כאלו ואחרים (כוח עליון, סכנות טבע, מקרי אקלים קשים, שיבושים בתנועת הכבישים, פקקים ועומסי תנועה, אירועים בטחונים, חוסר מלאי, עומסי הזמנות בתקופת חגים, יום האהבה וב- Valentine Day). הערים ש 'ווילדפאואר' מבצעת משלוחים אליהם אלו ערי מרכז והשרון ע"פ איזורי החלוקה המופיעים באתר.


שינוי מועד משלוח להזמנה באתר:
כל שינוי של מועד האספקה המקורי לאחר שהושלמה ההזמנה ו/או קיבל הלקוח הודעת אישור, יש להעביר בכתב במייל [email protected] או בוואצפ למספר 054-7704282 ובלבד שהמשלוח אינו בדרך ללקוח ועד 12 שעות מראש בטרם הגיע מועד המשלוח.

שינוי מועד אספקה למנויים:
כל שינוי של מועד האספקה המקורי להזמנות עתידיות ניתן לעשות עד 12 שעות ממועד ההזמנה המקורי (את מועד ההזמנה ניתן לראות באיזור האישי) וזאת בכתב דרך הערות באיזור האישי או במייל [email protected] או בוואצפ למספר 054-7704282 ובלבד שהמשלוח אינו בדרך ללקוח ועד 12 שעות מראש בטרם הגיע מועד המשלוח.

בימי חג וימי שישי אין התחייבות לביצוע תיאום משלוח ואין התחייבות לשעת אספקה עקב העומס הרב על השליחים.