רוכשים מנוי מתנה למישהו אהוב ומקבלים ואזה עם המשלוח הראשון עלינו – קופון VASEFORYOU 🌸

אחריות ומדיניות החזרים

אנו עושים את מרב המאמצים כדי לספק מוצרים איכותיים, טריים ורעננים. או.4.אי בע"מ (שם המותג: "Wildflower tlv") עובדים עם פרחים איכותיים וטריים מטובי המשתלות, במקרה ולקוח אשר רכש את אחד ממוצרינו מרגיש כי אחד המוצרים אשר סופקו הגיעו במצב פגום / תקלה בטיב המוצר, יש ליצור איתנו קשר טלפוני:054-770-4282, או במייל [email protected]. תלונה בגין איכות / טיב המוצר אשר סופק תטופל כל עוד לא עברו מעל 48 שעות מאספקת המוצר. לאחר מכן אין אפשרות להגיש תלונה לשירות הלקוחות בנושא זה.

ביטול עסקה/זיכוי עסקה – על פי חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל עסקת מכר מרחוק לרכישת טובין פסידים (פרחים), טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.

הרכישה באתר מותרת למי שמלאו לו 18 שנים לפחות.

תכנית המנויים של WIldflower (או4אי בע"מ) היא כאמור שירות בתשלום חודשי מתחדש. מכיוון שאנו מעוניינים ב- 100% לקוחות מרוצים לאורך הדרך, אנו מאפשרים להפסיק את המנוי לשירות בכל רגע בו תחפצו. פשוט שלחו אלינו מייל לכתובת [email protected] וציינו את שמכם ושאתם רוצים להפסיק את מנוי הפרחים שלכם. מייד לאחר קבלת ההודעה יפסקו התשלומים שלכם ויבוטל המנוי שלכם. כל זאת מתוקף ובכפוף לחוק הגנת הצרכן 1981, ובכללו גם נוהל ביטול עסקה מתמשכת.